Žvakės interjere :: Žvakių poveikis :: Stalo etiketo pagrindai

Viena iš puikiausių eterinių aliejų savybių — tai sugebėjimas išgryninti orą, kuriuo mes kvėpuojame. Kvapieji aliejai naudojami kaip antiseptiniai, antibakteriniai patalpų oro gaivikliai. Kadangi šie aliejai yra lakūs ir veikia mažais kiekiais, tai užtenka keleto lašų, kad patalpoje sumažėtų bakterijų, mikrobų. Šie aliejai ne tik sukuria nuotaiką dėl savo malonaus kvapo, bet ir teigiamai veikia mūsų organizmą. Priklausomai nuo pasirinkto aliejaus, mažina nervinę įtampą, ramina, arba, atvirkščiai, tonizuoja, padeda susikaupti ir kelia darbingumą.

Kad ir kokia kokybiška būtų žvakė, degdama ji naudoja deguonį. Juo žvakių plevena daugiau, tuo daugiau deguonies patalpoje sunaudojama. Tad mažoje patalpoje sudeginus daug žvakių, prieš miegą nereikėtų pamiršti jos išvėdinti.

Manoma, kad baltos žvakės kaupia Mėnulio energiją, o juodos — padeda atitraukti neigiamą energiją, šalina diskomforto jausmą.

Stilistai taip pat teigia, kad žvakė jūsų aplinkoje atrodys dailiau, jeigu ji bus priderinta prie servetėlių ar kambaryje vyraujančios spalvos. Spalvos veikia mus visus. Vienos ramina ir padeda atsipalaiduoti, kitos — aktyvina vaizduotę ar nuteikia romantiškai, padeda mums suvokti kas yra gera ar bloga, ar supanti aplinka mums patinka ar ne.

Kiek žvakių uždegti ir kur geriausia jas statyti yra skonio reikalas. Pavyzdžiui, skandinavai, kurdami kambaryje jaukumą, niekuomet neapsiriboja viena žvake, o jų ir įvairių sudega labai daug.

Interjero stilistai pataria žvakėms palikti pakankamai erdvės, kad pastatytos, pavyzdžiui, aukštose žvakidėse jos neužstotų pašnekovų, nekliudytų vaišėms. Jeigu tai romantiškas vakaras dviese, puikiausiai tinka didelė stiklinė taurės formos žvakidė su vandeniu ir specialia plaukiojančia žvakele. Gražiai atrodys viena šalia kitos sustatytos tarpusavyje derančios skirtingų dydžių žvakės. Bioenergetikai teigia, kad nelyginis žvakių skaičius turi geresnį poveikį.

Sapnininkai teigia, kad sapnuoti degančią žvakę reiškia gimimą. Sapnuoti užgesusią žvakę — bejėgiškumą. Jei žvakė bjauriai rūksta, lauk nemalonumų. Sapnuoti, kad nešate vieną degančią žvakę, reiškia gedulą. Sapnuoti, kad užgesinote žvakę, reiškia, kad netrukus užmegsite naują pažintį. Jūsų ydos jus veda į skurdą — tai rodo sapnas, kuriame matėte nuvarvėjusią žvakę.

  »»» Pristato Laimos sapnininkas: Viskas apie spalvasReklama • Vaikai lėktuveVaikai lėktuve
  Užsisakydami bilietą į lėktuvą pasakykite, jei skrisite su vaiku (vaikai iki dvejų metų skrenda nemokamai). Aviakompanijos turi teisę atsisakyti priimti į lėktuvą mažesnį ...

  Skaityti »

 • Vakariniai sėdimi priėmimaiVakariniai sėdimi priėmimai
  ... tai gali būti kviestiniai pietūs, kviestinė vakarienė, arbatėlė, ponių kava, žurfiskas.

  Skaityti »

 • Kaip ieškoti darbo?Kaip ieškoti darbo?
  Nors darbo ieškojimas galėtų būti nuostabus, nuotykių kupinas laikas, daugeliui tai prilygsta apsilankymui pas stomatologą, nes sukelia nemažą nervinę įtampą. Baisiausia, kad jus tirs ir vertins, gal net ...

  Skaityti »

 • Šampano gėrimo etiketas?Šampano gėrimo etiketas?
  Visais atvejais šampaną būtina atšaldyti iki 6-8 laipsnių temperatūros. Nepamirškite, šaldytuve butelis atšąla per 12 valandų, šį laiką sutrumpinti galima butelį pamerkus į kibirėlį su ledu ir vandeniu ...

  Skaityti »

PradžiaMes facebook'e Svetainės versija mobiliems