Žvakės interjere :: Žvakių poveikis :: Stalo etiketo pagrindai

Viena iš puikiausių eterinių aliejų savybių — tai sugebėjimas išgryninti orą, kuriuo mes kvėpuojame. Kvapieji aliejai naudojami kaip antiseptiniai, antibakteriniai patalpų oro gaivikliai. Kadangi šie aliejai yra lakūs ir veikia mažais kiekiais, tai užtenka keleto lašų, kad patalpoje sumažėtų bakterijų, mikrobų. Šie aliejai ne tik sukuria nuotaiką dėl savo malonaus kvapo, bet ir teigiamai veikia mūsų organizmą. Priklausomai nuo pasirinkto aliejaus, mažina nervinę įtampą, ramina, arba, atvirkščiai, tonizuoja, padeda susikaupti ir kelia darbingumą.

Kad ir kokia kokybiška būtų žvakė, degdama ji naudoja deguonį. Juo žvakių plevena daugiau, tuo daugiau deguonies patalpoje sunaudojama. Tad mažoje patalpoje sudeginus daug žvakių, prieš miegą nereikėtų pamiršti jos išvėdinti.

Manoma, kad baltos žvakės kaupia Mėnulio energiją, o juodos — padeda atitraukti neigiamą energiją, šalina diskomforto jausmą.

Stilistai taip pat teigia, kad žvakė jūsų aplinkoje atrodys dailiau, jeigu ji bus priderinta prie servetėlių ar kambaryje vyraujančios spalvos. Spalvos veikia mus visus. Vienos ramina ir padeda atsipalaiduoti, kitos — aktyvina vaizduotę ar nuteikia romantiškai, padeda mums suvokti kas yra gera ar bloga, ar supanti aplinka mums patinka ar ne.

Kiek žvakių uždegti ir kur geriausia jas statyti yra skonio reikalas. Pavyzdžiui, skandinavai, kurdami kambaryje jaukumą, niekuomet neapsiriboja viena žvake, o jų ir įvairių sudega labai daug.

Interjero stilistai pataria žvakėms palikti pakankamai erdvės, kad pastatytos, pavyzdžiui, aukštose žvakidėse jos neužstotų pašnekovų, nekliudytų vaišėms. Jeigu tai romantiškas vakaras dviese, puikiausiai tinka didelė stiklinė taurės formos žvakidė su vandeniu ir specialia plaukiojančia žvakele. Gražiai atrodys viena šalia kitos sustatytos tarpusavyje derančios skirtingų dydžių žvakės. Bioenergetikai teigia, kad nelyginis žvakių skaičius turi geresnį poveikį.

Sapnininkai teigia, kad sapnuoti degančią žvakę reiškia gimimą. Sapnuoti užgesusią žvakę — bejėgiškumą. Jei žvakė bjauriai rūksta, lauk nemalonumų. Sapnuoti, kad nešate vieną degančią žvakę, reiškia gedulą. Sapnuoti, kad užgesinote žvakę, reiškia, kad netrukus užmegsite naują pažintį. Jūsų ydos jus veda į skurdą — tai rodo sapnas, kuriame matėte nuvarvėjusią žvakę.

  »»» Pristato Laimos sapnininkas: Viskas apie spalvasReklama • Higieninės servetėlėsHigieninės servetėlės
  Higieninės servetėlės gali būti medžiaginės ir popierinės. Jau pats pavadinimas nusako šių servetėlių funkciją – jos skirtos rūbams valgant apsaugoti ir lūpoms, pirštams nusivalyti. Atsisėdus prie stalo higieninė servetėlė išlankstoma ir padedama ant kelių, jei tuo metu dar ...

  Skaityti »

 • Staltiesės pasirinkimasStaltiesės pasirinkimas
  Parenkant stalui staltiesę, nereikėtų apsiriboti balta spalva. Puošniai atrodo gelsva, kreminė ar žalsva staltiesė, derinama prie interjero spalvinio tono. Labai šviesiame, erdviame kambaryje galima eksperimentuoti su tamsiai žalia, mėlyna ar vyšnine ...

  Skaityti »

 • Viešas kalbėjimasViešas kalbėjimas
  Vedant seminarus ar skaitant pranešimą auditorijoje, bendraujant su kolegomis dažnai pasitaiko, kad kalbėtojas, sulaukęs klausimų, pasimeta, nežino, kaip į juos atsakyti, ar net įsižeidžia. Visada svarbu žinoti, kad klausiančiųjų tikslas yra gauti nesuprantamų dalykų ...

  Skaityti »

 • Moteriškos aprangos etiketo pagrindaiMoteriškos aprangos etiketo pagrindai
  Apskritai, pagal drabužius galima spręsti apie žmogų, jo grožio sampratą, skonį. Gebėjimas pasirinkti tinkamus drabužius ir mokėjimas juos vilkėti yra tikras menas ...

  Skaityti »

PradžiaMes facebook'e Svetainės versija mobiliems