Kaip valgoma vištiena? :: Valgymo etiketo pagrindai

Valgant šlauneles ir sparnelius galioja tokia taisyklė: peiliu ir šakute naudojamasi tol, kol įmanoma, o paskui kaulai apgraužiami, jeigu tai, žinoma, praktiškai įmanoma ir, svarbiausia, estetiška.

Nors dažniausiai rekomenduotina paukščių šlauneles imti į ranką ir valgyti. Kad pirštai nesusiriebaluotų, šlaunelės kauliukas turėtų būti apvyniotas popieriaus karpiniais. Apgraužtus kaulus dėkite į lėkštelę kaulams bei maisto atliekoms.

Vištos krūtinėlė, smulkinta arba su padažu patiekta paukštiena paprastai valgoma peiliu ir šakute. Paprastai, mėsa naminių paukščių (vištų), švelni ir minkšta, todėl dažnai galima smulkinti tiesiog šakute, nuo kaulų ji atsiskiria pati.

Laukinius paukščius valgyti peiliu ir šakute reikia atsargiai, nes jų kaulai trapesni negu naminių paukščių ir lengvai skyla. Norint to išvengti, ir įrankiais, ir dantimis reikia darbuotis atsargiai. Laukinių paukščių rutuliniai sąnariai (pavyzdžiui, fazanų) siauresni negu vištos ar žąsies, todėl juos sunkiau doroti peiliu ir šakute.

Veisdamas laukinius paukščius fermose, šeimininkas juos gali laikyti arba narvuose (masinis veisimas), arba sudaryti jiems sąlygas laisviau judėti. Bet kuriame restorane jūs galėsite pagal laukinių paukščių kilmės sertifikatą padaryti išvadą, ar produktas tikrai kokybiškas.

Reklama  • Valgomųjų įrankių komplektaiValgomųjų įrankių komplektai
    Pagal savo funkcijas ir naudojimo ypatumus indai ir stalo įrankiai gali būti įvairiai skirstomi, tačiau paprasčiausias būdas, apibrėžiantis naudojimo galimybes, - skirti į paprastą valgomųjų įrankių komplektą ir didįjį valgomųjų įrankių komplektą ...

    Skaityti »

  • Aprangos kodasAprangos kodas
    Aprangos kodas padeda mums pasirinkti tinkamą apsirengimo stilių bei išvengti keblių situacijų renginio metu. Todėl netinkama apranga gali ne tik priversti ...

    Skaityti »

PradžiaMes facebook'e Svetainės versija mobiliems