Kokio dydžio turi būti vizitinė kortelė? :: Verslo etiketo pagrindai

Standartinių vizitinių kortelių dydis yra 5 x 9 (kartais 6×9 cm), moterų gali būti mažesnis – 5×8 cm, bet nebūtinai.

Ypatingam verslui, profesijai ar pareigoms pabrėžti gali būti naudojamos ir nestandartinės kortelės. Pvz., ambasadorius gali turėti A6 formato vizitinę, o automobilių pardavėjas – gaminio formos. Tačiau tai ne visada patogu: ji gali netilpti į standartinių kortelių dėklą arba tiesiog trukdyti. Beje, kai kurios kompanijos daro originalios formos korteles tam, kad jas geriau įsimintų, pvz.: labai mažas, vertikalias ar perlenkiamas.

Vizitinėse kortelėse naudojamų šriftų dydžiai yra nuo 7 iki 12 punktų. Didesni šriftai dažniausiai naudojami informacijai, į kurią ypač norima atkreipti demesį - pavardžių, vardų, firmos pavadinimo; mažesnio dydžio šriftai - pareigų, adresų, kompanijos veiklos - aprašymui.

Patartina korteles spausdinti ant standaus aukšos kokybės balto arba spalvoto popieriaus.

Tekstas spausdinamas paprastu klasikiniu juodos spalvos šriftu. Prabangios vizitinės kortelės paprastai nėra spalvingos.

Valstybės tarnautojams patartina turėti nespalvotas vizitines korteles.

Reklama  • Indų paruošimas naudojimuiIndų paruošimas naudojimui
    Prieš serviruojant stalą ir priimant svečius ar aptarnaujant klientus, visuomet svarbu tinkamai paruošti naudojimui indus. Būtina patikrinti ne tik indus, ar jie gerai išplauti, neįskilę, neapdaužyti ir nedeformuoti ...

    Skaityti »

  • Aprangos kodasAprangos kodas
    Aprangos kodas padeda mums pasirinkti tinkamą apsirengimo stilių bei išvengti keblių situacijų renginio metu. Todėl netinkama apranga gali ne tik priversti ...

    Skaityti »

PradžiaMes facebook'e Svetainės versija mobiliems