Kvietimo siuntimas :: Kvietimo etiketo pagrindai

Kvietimus įteikite iki vestuvių likus 1-2 mėnesiams. Nes, kuo anksčiau juos įteiksite, tuo daugiau kviečiamų svečių šventėje dalyvaus, tačiau nederėtų persistengti ir kvietimus išsiųsti labai anksti.

Dažniausiai kvietimą stengiamasi įteikti kiekvienam svečiui asmeniškai. Tačiau, jei svečių daug, dalis iš jų gyvena toli ir juos sunku pasiekti kvietimus galima siųsti paštu. Reikėtų nepamiršti, jog siunčiant kvietimą paštu būtinas išorinis vokas, jis apsaugos kvietimą nuo sugadinimo, ištepimo, ant jo užrašomas adresatas, klijuojamas pašto ženklas. Vidinis vokas apsaugos patį kvietimą, jį reikėtų derinti prie paties kvietimo. Šio voko nederėtų užklijuoti.

Užsienio šalyse populiaru kartu su kvietimu įteikti svečių atsakymo kortelę, į kurią svečias įrašo savo atsakymą dalyvauti ar ne. Siunčiant kvietimus paštu, reikėtų nepamiršti, jog nuo korespondencijos svorio skiriasi ir siuntimo kaina. Būtų puiku, kvietimus siųsti registruotu laišku, tuomet būsite tikri, jog kvietimas tikrai įteiktas.

Jei tektų atidėti arba atšaukti vestuves, kuo greičiau praneškite apie tai visiems kviestiesiems.

Jei svečias neatsako - susisiekite su svečiu patys – gali būti, jog kvietimo jis paprasčiausiai negavo.

Reklama



  • Kaip sakyti tostus?Kaip sakyti tostus?
    Pirmą tostą paprastai sako pobūvio ar priėmimo šeimininkas, nors tai gali daryti ir šeimininkė. Tostas skiriamas garbei svečio, atvykusio iš kitur, arba šeimos nario, švenčiančio iškilmingą šventę (gimimo dieną, jubiliejų ir t.t.). Taip pat ...

    Skaityti »

  • Prieskonių indeliaiPrieskonių indeliai
    Prieskonių indeliai turi būti nuolat plaunami ir sausai iššluostomi. Į drėgnus indelius prieskonių pilti griežtai nerekomenduojama. Ypač dėmesį reikia atkreipti į prieskonių indelių skylutes, kurios nuo karšto maisto garų kondensato dažnai užsikiša ...

    Skaityti »

PradžiaMes facebook'e Svetainės versija mobiliems